RAYO off-road centrum 4x4 wroclaw poland all terrain custom cars logo white

O nas

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy pasję do motoryzacji łączą z miłością do przygód i podróży. Firma powstała w 2006 roku z inicjatywy założyciela Jacka Iskry, który marzył o stworzeniu samochodu, który pozwoliłby na swobodne przemieszczanie się w każdym terenie i w każdych warunkach. Od tamtej pory stworzyliśmy wiele aut wyprawowych dla osób, które podzielają nasze pasje i chcąc odkrywać świat w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i najnowocześniejsze technologie, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie potencjału drzemiącego w samochodzie. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami oferującymi podzespoły i akcesoria najwyższej jakości. 

Posiadamy autoryzację w zakresie montażu i dystrybucji następujących marek: 

  • Alu-Cab – producent szerokiej gamy zabudów i akcesoriów 4×4. Lider wśród dostawców rozwiązań do samochodów typu pick-up. 
  • Front Runner – producent wysokiej jakości akcesoriów do samochodów terenowych i wyprawowych (bagażniki dachowe, zabudowy szufladowe, akcesoria wyprawowe),
  • Autohome – producent najwyższej jakości namiotów dachowych,  
  • Strands – producent innowacyjnego oświetlenia w technologii LED.   


Nasze doświadczenie bezpośrednio przekłada się na zadowolenie naszych klientów, którzy potwierdzają, że zmodyfikowane przez nas auta wyprawowe to nie tylko pojazdy, ale także sposób na życie.

Nasze samochody wyprawowe to nie tylko doskonale wyposażone pojazdy, ale także miejsca, w których możesz poczuć się jak w domu. Przy projektowaniu zabudów kładziemy duży nacisk na ergonomię, funkcjonalność i komfort, aby zapewnić Ci wygodę i bezpieczeństwo podczas dalekich wypraw.

Każdego traktujemy indywidualnie, dlatego każdy ukończony przez nas projekt jest wyjątkowy i dopasowany do potrzeb klienta. 

W naszym sklepie 4×4 dostępna jest cała gamę produktów podnosząca komfort jazdy i odpoczynku w trasie. Znajdziesz bagażniki dachowe, kosze dachowe i zestawy montażowe. W sklepie 4×4 w ofercie znajduje się sporo lodówek i akcesoriów do nich. Podczas noclegu przydadzą się namioty dachowe, prysznic, drabinki i trapy. W ofercie sklepu 4×4 są także turystyczne kuchnie gazowe, krzesła, naczynia, czajniki, stoły i wysokiej jakości termosy. Podczas dłuższej podróży przydadzą się kanistry, liny kinetyczne, łopaty czy siekierki. Ponadto kupisz skrzynie wyprawowe, torby, zasobniki czy organizery. Przygotowując samochód do podróży warto zapoznać się z ofertą sklepu 4×4 w dziale zabudowy pickup. Znajdziesz tam okna uchylne, schowki, rolety, pokrywy oraz inne akcesoria.