RAYO off-road centrum 4x4 wroclaw poland all terrain custom cars logo white

#44 Land Rover Discovery II

Realizacja o jakie dziś bardzo trudno. Ikona, legenda to dziś wyświechtany i nadużywany termin, ale bez wątpienia ten model samochodu na to miano w pełni zasługuje. Zabawnym i zarazem smutnym jest, że dzisiejsza motoryzacja, mimo jej niesamowitego rozwoju nie jest w stanie zaoferować w tym segmencie klientowi samochodu o takich właściwościach i komforcie.
Dlatego wspaniale jest patrzeć na klientów, którzy mają do swoich pojazdów sentymentalne podejście i mają możliwości, aby dać im przysłowiowe drugie życie. Jesteśmy przekonani, że będzie przyciągał oko – bo to piękny samochód jest po prostu. Samochód z duszą i historią.
Samochód przeszedł renowacje i kompleksowe odświeżenie. Został wyczyszczony z wszelkich ognisk rdzy i zabezpieczony konserwacją podwozia. Wymieniliśmy wszystkie zużyte elementy ( zarówno te mechaniczne jaki te z wyposażenia służące podróżującym i odpowiadające za komfort). Wszystkie elementy zewnętrze (takie jak zderzaki, progi etc) wymagające oczyszczenia i ponownego malowania otrzymały także nowe życie.
Komponenty i akcesoria zamontowane podczas obecnych prac:
🔸Bagażnik Slimline II wraz z zestawem stolika turystycznego z uchwytem umożliwiającym jego przechowywanie w przestrzenie pomiędzy bagażnikiem, a dachem pojazdu.
🔸Całość uzupełnia kompaktowa zabudowa tylnych drzwi (rozkładany stolik) oraz bagażnika (szuflady) będąca także „corem” dodatkowych systemów – obiegu wody (woda użytkowa + prysznic) oraz elektryki

Jesteś zainteresowany którymś z tych produktów? Nie zapomnij odwiedzić naszego sklepu: rayo4x4.pl

Udostępnij ten projekt:

MOŻESZ TEŻ POLUBIĆ